Aktivity pre deti

Na všetky krúžky sa prihlasuje prostredníctvom e-mailu [email protected], prípadne info na t.č. 0918 683 600

Všetky naše aktivity absolvujete spolu s detičkami a už po prvej hodine budete radi, že ste ich absolvovali s nimi a že ste tento čas strávili spolu. A my Vám vytvoríme priestor preto, aby ste to mali bez starostí, v príjemnom prostredí, vždy s novými podnetmi a hlavne aby Vám prinášali radosť.

 

Plastelínkovo

 

Poznáte plastelínu? Že ešte nie? Tak príďte a uvidíte aká to je srandovná vec. A ak ju aj poznáte, tak Vám ukážeme, že pri hre s ňou sa môžete aj veľa vecí naučiť. Budeme ju trhať, krájať, vaľkať vytvárať rôzne pekné veci a popri tom sa dozvieme aj niečo nové a možno sa aj nejakú básničku naučíme.

Každá hodina bude mať svoju vlastnú tému, všetko pre Vás bude pripravené v kúzelnej krabičke v rodinnom prostredí.

Plastelínkovo 1 je určené pre deti od 1,5 – 3 rokov.

Plastelínkovo 2 je určené pre deti od 3-4 rokov (prípadne staršie).

Krúžok je 3 mesačný, v rámci krúžku sú k dispozícii 2 náhradky za ospravedlnenú absenciu.

V skupine je max. 8 detí.

Šikovníček

 

Šikovníček tu je pre všetky deti, ktoré sa oboznamujú s ceruzkou, pastelkami, papierom, strihaním, lepením a vytváraním rôznych pekných vecí vlastnou rukou. Deti vo veku 2-3 roky sú u nás vítané. A popri tom všetkom si povieme vždy nejakú rozprávočku alebo básničku.

A všetko pre Vás bude pripravené, nachystané v kúzelnej krabičke a upratané v našej tvorivej dielničke, kde vládne domáca rodinná pohodička.

Krúžok je 3-mesačný, v rámci krúžku sú k dispozícii 2 náhradky za ospravedlnenú absenciu.

V skupine je max. 8 detičiek.

 

Tvorivky

 

Aj Vy hľadáte stále nové tipy, ako deti zabaviť a nechce sa Vám stále vymýšľať niečo nové, zaujímavé? Najlepšie by bolo, keby to niekto vymyslel za Vás, celé to prichystal a po skončení upratal? Tak ste na tom správnom mieste.

Tvorivky sú určené pre všetky deti vo veku 3-4 roky. Materiál je zabezpečený a nachystaný v kúzelnej krabičke. Na každej hodine si vytvoríme, nakreslíme, vystrihneme, olepidlujeme niečo nové, zaujímavé, vždy si k tomu povieme nejaký zaujímavý príbeh alebo básničku a hlavne všetko budeme robiť svojím tempom, svojím spôsobom, spolu s kamarátmi v rodinnej atmosfére.

Krúžok je 3 mesačný, v rámci krúžku sú k dispozícii 2 náhradky za ospravedlnenú absenciu.

V skupine je max. 8 detičiek.

 

Objavujem svet VAAAu

 

Spolu s maminami ukážeme deťom ako krásne sa dá prepojiť hra spolu s učením a to všetko kreatívnym spôsobom.

V rámci nášho hodinového krúžku je vždy pre Vás pripravená nová zaujímavá téma. Prostredníctvom hravých aktivít budeme podporovať pozornosť, rozumové vnímanie, jemnú a hrubú motoriku a hlavne budeme sa stretávať s kamarátmi a pracovať v skupinke.

Niekedy si povieme rozprávočku, priradíme obrázky, inokedy si ukážeme farby a budeme ich triediť a veľa ďalšieho.

Krúžok je 3 mesačný, v rámci krúžku sú k dispozícii 2 náhradky za ospravedlnenú absenciu.

V skupine je max. 6 detičiek